Gemini Park Tarnów

– To nasz drugi sklep w Polsce, pierwszy działa w Warszawie. W gdyńskim Klifie jesteśmy w zakątku wnętrzarskim, naprzeciwko jest Almi Decor, obok jest Home and You, ale każdy z nas ma trochę inną ofertę. Sklep się podoba, a klienci mówią, że czegoś takiego brakowało. Jesteśmy bardzo zadowoleni – informuje w wypowiedzi dla Retailnet.pl Renata Gerek, kierownik sklepu.

Oferta firmy obejmuje sześć linii produktowych: meble, oświetlenie, łazienka, dodatki i akcesoria, tkaniny i tapety, muzyka i książki. Jak reklamuje się firma, kolekcję mebli uzupełniają dodatki wnętrzarskie, inspirujące drobiazgi i oryginalne. Znajdziemy tu poduszki i pledy o tematyce marynistycznej, luksusowe biało-granatowe ręczniki i szlafroki, torby plażowe, zdjęcia jachtów, książki z architekturą nadmorskich domów i apartamentów

– Część produktów można zobaczyć na naszej strony internetowej. Mamy wspólną stronę z salonem w Warszawie, który ma około 350 metrów kwadratowych powierzchni. Raz w tygodniu mamy dostawy. Jeśli coś klientom się podoba na naszej stronie i chcieliby zamówić, to przyjmujemy zamówienia – mówi Renata Gerek.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku Gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tys. metrów kwadratowych. Liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150.