Nowy salon znajdzie się blisko food courtu, tuż przy wyjściu na Patio. Otwarcie planowane jest na kwiecień 2012 roku. W sklepie pojawi się szerszy asortyment marki Marks&Spencer – zarówno moda damska, męska i dziecięca, jak i kosmetyki, wyposażenie wnętrz oraz artykuły spożywcze.

Marks&Spencer to międzynarodowa sieć sklepów z ponad 125-letnią historią. Na świecie firma zatrudnia ok. 75 tysięcy osób, ma 693 sklepy w Wielkiej Brytanii oraz 339 w 41 państwach. W Polsce firma posiada 17 sklepów, zatrudnia ponad 400 osób. Sklepy tej marki odwiedza każdego tygodnia ponad 21 milionów osób.

Na terenie Portu Łódź znajduje się ponad 140 sklepów. Na liście najemców są m.in. sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn czy delikatesy Piotr i Paweł. Obiekt oferuje także restauracje, kawiarnie i inne punkty usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 000 mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną.Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4,5 tysiącem miejsc. Inwestorem obiektu jest Inter IKEA Centre Group Poland, która zaprezentuje swoje obiekty podczas Shopping Center Forum & Trade Fair. Więcej o imprezie, m.in. program targów i konferencji można znaleźć na stronie www.shoppingcenter.pl