Kompleks będzie dysponował łączną powierzchnią 10 tysięcy metrów kwadratowych, na których powstanie około 40 lokali handlowo-usługowych. W galerii znajdzie się miejsce dla marek kosmetycznych, odzieżowych, spożywczych czy oferujących sprzęt RTV AGD. Nie zabraknie też części food court z kawiarnią i restauracją.

Na liście pierwszych najemców pojawili się już m.in.: delikatesy Piotr i Paweł, Pepco, Royal Golden, Kolporter, Wik World Optic oraz apteka Provita. Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada spółka DTZ Polska.

DTZ jest międzynarodową firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tysiąca osób w biurach zlokalizowanych w 140 miastach w 42 krajach. Firma działa na rzecz międzynarodowych firm, instytucji finansowych, deweloperów, inwestorów oraz rządów. W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 roku na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. W polskim portfolio firma posiada 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych.

Inwestorem projektu jest Włodarzewska SA. Deweloper działa na rynku od 2001 roku. Inwestuje głównie na rynku nieruchomości w Warszawie i województwie mazowieckim. Obecnie prowadzi pięć inwestycji.