Salon będzie miał powierzchnię 250 metrów kwadratowych i znajdzie się na pierwszym piętrze budynku. Obecnie komercjalizacja centrum wynosi około 70 procent. Realizuje ją inwestor, czyli irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski deweloper Futureal.

Jak informowaliśmy przed trzema tygodniami, nowy sklep marki Reporter powstanie także na początku przyszłego roku w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. Nowe umowy najmu oznaczają reaktywację sieci po przerwie. W 2009 roku spółka akcyjna Reporter kierowana przez Mariusza Klimka ogłosiła upadłość. W 2010 roku została wykupiona przez Krzysztofa Bajołka, twórcę marek House i Mohito, który zdecydował się kontynuować aktywność brandu. Reporter powstał w 1994 roku. Początkowo sklepy tej firmy oferowały odzież różnych projektantów, ale w 2003 roku sieć wypuściła własne kolekcje. W 2007 roku firma debiutowała na giełdzie. Potem nastąpił kryzys, którego spółka nie przetrwała.

W centrum handlowym NoVa Park na powierzchni 32,4 tysięcy metrów kwadratowych (powierzchnia najmu) zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych, w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Oddanie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Wśród najemców zajmujących już ponad 70 procent powierzchni znajdą się m. in. Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte. Generalnymi wykonawcami są Warbud i Mercury Engineering.