Arabelle powstaną w Ciechanowie, Ełku i Krośnie

– Nie chcielibyśmy na razie ujmować procentowo, ile powierzchni zostało do wynajęcia, dlatego że niektóre umowy są jeszcze negocjowane. Firmy zainteresowane wynajęciem mogą się więc nadal zgłaszać. Sytuacja jest tak płynna, że dziś mógłbym powiedzieć, że są jeszcze trzy lokale, a jutro będzie jeden – poinformował w wypowiedzi dla Retailnet.pl Tomasz Pietrzak z biura prasowego Silesia City Center. Jak deklaruje centrum, w nowej części nie ma już miejsca dla dużych, pozostała jednak przestrzeń dla średnich. – Pierwsi najemcy dostali już lokale i rozpoczęli prace związane wykończeniem. Powierzchnie znajdują się w stanie surowym. 90 procent z nich jest przekazywanych najemcom – dodaje Tomasz Pietrzak.
 

Otwarcie nowej części Silesia City Center planowane jest na jesień 2011. Znajdą się tam między innymi salony Van Graaf, Calvin Klein Jeans, Tommy Hilfiger, La Mania, Smyk Megastore, Massimo Dutti, Stradivarius, Harpers Shoes, Lacoste, River Island, Geox, Prima Moda, Furla, Weekend by Max Mara, KappAhl, New Look. Po rozbudowie powierzchnia najmu centrum wzrośnie z 68 tys. mkw. do 86 tys. mkw. Inwestorem jest obecny właściciel centrum handlowego – Immofinanz Group.
 

Immofinanz Group będzie jednym z wystawców podczas targów Shopping Center Poland Forum & Trade Fair, które odbędą się we wrześniu 2011 roku w Warszawie. Więcej o imprezie na www.shoppingcenter.pl.