Sklep Stradivariusa zostanie otwarty na poziomie 0 i będzie miał ok. 300 metrów kwadratowych. Strategia marki zakłada, że lokal powinien być na tyle duży, by zapewnić nie tylko szeroką gamę produktów, ale także dać sporo swobody w robieniu zakupów i przymierzaniu ubrań.

Stradivarius to marka odzieżowa należąca do hiszpańskiej grupy Inditex, w której skład wchodzą również: Zara, Bershka, Pull&Bear i Oysho. Firmowe kolekcje adresowane są przede wszystkim do kobiet. Stradivarius posiada obecnie ponad pięć tysięcy sklepów i jest obecny w 78 krajach na całym świecie.

Niedawno swoje salony otworzyły takie marki jak Lindex, czy Trendy4Ever, Lee Cooper oraz sklep Szkla.com. Jesienią oferta galerii wzbogaci się o kolejne salony: Bytom (120 metrów kwadratowych), Mohito (ok. 210 metrów kwadratowych).

Agora Bytom powstała na placu Kościuszki w centrum Bytomia. Do obiektu prowadzi główna ulica handlowa miasta – ul. Dworcowa. Pięciokondygnacyjny obiekt o powierzchni 57 tysięcy metrów kwadratowych łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Oferta galerii liczy aktualnie ponad 90 sklepów. W centrum znajdują się  restauracje, centrum rozrywki Fantasy Park, multipleks Cinema City i klub fitness Pure. Jak podaje zarządca centrum, od otwarcia obiektu do czerwca br. galerię odwiedziło trzy miliony klientów.