Salon zlokalizowany jest tuż przy wejściu od Placu Czystego. Otwarcie nowego butiku poszerza ofertę Renomy także o usługę typu „brafitting”, polegającą na profesjonalnym doborze biustonosza. Teraz będzie można skorzystać z doradztwa, robiąc zakupy w butiku Lanoro.

Marka Lanoro powstała w 1980 roku. Obecnie posiada 21 salonów na terenie całego kraju. W ofercie tej firmy znajdują się takie marki jak m.in. Lejaby, Elixir by lejaby, Barbara, Ravage, Rosch, Feraud, Calvin Klein, Skiny Jockey, Moon Day, Rasurel czy Art Collant. Wyróżnikiem Lanoro jest obsługa klientów. Pracownicy firmy Lanoro są absolwentami znanej szkoły brafittingu Lindsey Brown, która na co dzień dobiera biustonosze celebrytom.

Dom handlowy Renoma zlokalizowany jest przy ul. Świdnickiej 40. Został otwarty 2 kwietnia 1930 roku jako jeden z domów towarowych berlińskiej firmy Wertheim, która dysponowała w tym czasie największą siecią domów towarowych w Europie. W 1977 roku obiekt został wpisany do rejestru zabytków jako sztandarowe dzieło europejskiego modernizmu. Właścicielem budynku od 2002 roku jest spółka Centrum Development & Investments, która od 2005 roku prowadziła szeroko zakrojone prace rewitalizacyjne obiektu. Obecnie w Renomie funkcjonuje na pięciu kondygnacjach ok. 120 sklepów i punktów usługowych.