Park Handlowy Centrum Zakupów powstanie w odległości około 10 kilometrów od centrum Warszawy będzie miał 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni. Będzie sąsiadować z istniejącym już hipermarketem sieci Kaufland. Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2011 roku. Obecnie kompleks jest na etapie budowy i tworzenia konstrukcji pod pawilon handlowy. Jest to druga inwestycja NAP Invest Group z sektora parków handlowych.

NAP Invest Group jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego w Warszawie – Galerii Rembielińskiej, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub Pure Fitness. Spółka jest także inwestorem Centrum Handlowego Centrum Zakupów przy ulicy Łódzkiej w Zgierzu. Obiekt został otwarty pod koniec maja br. Głównymi najemcami centrum handlowego są sieci Tesco, Rossmann, Deichmann, CCC, Pepco oraz Jysk.

Spółka koncentruje się na działalności inwestycyjnej w centralnej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego. Działa w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych o podwyższonym standardzie, w których stosowane są nowoczesne rozwiązania przyjazne dla środowiska.