Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła 47 procent i była wyższa o około 7 punktów procentowych od zrealizowanej w lipcu roku poprzedniego. Wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń – lipiec 2011 roku wyniosła około 1,3 mld zł. Przychody te były wyższe o 19 procent od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również całe zaplecze projektowe dla Reserved i Cropp. Działy tworzące marki House i Mohito zlokalizowane są w Krakowie. Firma jest obecnie właścicielem pięciu marek odzieżowych Reserved, Cropp, House, Mohito i Promostars. LPP SA od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej.

W 2010 roku spółka wypracowała 139 mln złotych zysku netto, co oznaczało wzrost w stosunku do roku poprzedniego o 33 procent. Na koniec roku łączna powierzchnia sieci handlowych należąca do LPP wzrosła o 35 tysięcy metrów kwadratowych, czyli o 12 procent. Na koniec roku spółka prowadziła 921 sklepów o całkowitej powierzchni 323 tysięcy metrów kwadratowych. W I kwartale 2011 roku spóła odnotowała 14,14 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej.