Galeria Niwa w Oświęcimiu

– Jest mi miło ogłosić, że w chwili obecnej druga faza Galerii Niwa jest wynajęta w 80 procentach – powiedziała Katarzyna Socha, dyrektor ds. wynajmu w firmie Master Management. – Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami, dlatego liczymy, że przed oficjalnym otwarciem drugiej fazy Galerii Niwa, które jest planowane na listopad 2011 roku, uda nam się wynająć wszystkie lokale w nowej części centrum handlowego – dodaje Socha.

Nowych najemców zyska także istniejąca części obiektu. Lokale wynajęła m.in. firma AmRest Sp. z o.o. z restauracją KFC w wersji Drive Thru oraz butik Lee & Wrangler.

Galeria Niwa jest zlokalizowana na 3-hektarowej działce położonej przy ulicy Powstańców Śląskich 1. Centrum handlowe o całkowitej powierzchni około 9,7 tys. mkw., składające się z jednego budynku piętrowego, zostanie powiększone o dodatkowe 4 tys. mkw. powierzchni handlowej ulokowanej na trzech poziomach. W nowej części galerii poza powierzchnią handlową powstanie czterosalowe kino Planet Cinema z opcją wyświetlania filmów w formacie 3D, strefa gastronomiczna oraz plac zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych klientów Galerii Niwa przygotowany został parking podziemny z 312 miejscami postojowymi oraz parking naziemny ze 155 miejscami. Inwestorem projektu jest firma Ramsay Sp. z o.o. Zarządcą – Master Management.