Nowy WOOK ruszył z końcem lipca tego roku. Lokal liczy 156 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji gości oddano prawie siedemdziesiąt miejsc przy stolikach oraz w lożach. W lokalu będzie można zjeść oryginalne potrawy kuchni azjatyckiej przygotowane przez chińskich kucharzy.

– Zaledwie dwa miesiące temu otworzyliśmy w Poznaniu pierwszego WOOKa, który jednocześnie jest największą restauracją tej sieci. WOOK przy ul. Fredry został bardzo pozytywnie przyjęty przez poznaniaków, o czym świadczy jego rosnąca popularność. W Starym Browarze chcemy trafić z naszą ofertą do tych klientów, którzy nie mają czasu na wizytę w restauracji, a jednocześnie chętnie skosztowaliby oryginalnych dań, przygotowanych przez azjatyckich kucharzy – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes zarządu Sfinks Polska.

W Starym Browarze działa już należąca do spółki restauracja Sphinx. W odróżnieniu od innych lokali tej sieci, w Starym Browarze nie ma obsługi kelnerskiej, a większość dań jest gotowa do odebrania przez klienta w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. WOOKa w Starym Browarze można rozpoznać po typowym dla tej sieci czerwono-czarnym wystroju, a także ekranach, na których można obejrzeć chińskich kucharzy przygotowujących potrawy.