Salon w Gemini Park Tarnów zajmie 221 metrów kwadratowych i będzie pierwszym salonem tej sieci w Tarnowie. Z kolei salon w Centrum Handlowym Wzgórze zajmie powierzchnię 350 metrów kwadratowych i będzie drugim działającym w Trójmieście (pierwszy jest Galerii Bałtyckiej w Gdańsku).

Mango to międzynarodowa marka o hiszpańskim rodowodzie. Jest to brand odzieży dla kobiet. Ma kilka linii: klasyczna, casual, MNG Jeans. W kolekcji są ubrania, buty i dodatki. Jak podaje amerykański magazyn fashionmag.com Mango ma obecnie ponad 1700 sklepów w ponad 102 krajach.

Jak informowaliśmy na początku lipca, UOKiK wyraził zgodę, aby Spółka Mango Polska wykupiła 13 z 15 działających w Polsce sklepów Mango od spółki Ultimate Fashion, która prowadzi sieciowe salony na zasadach franczyzy. Obecnie w Polsce działa 15 sklepów sieci Mango. Pięć zlokalizowanych jest w Warszawie (Sadyba Best Mall, Centrum Handlowe Reduta, Złote Tarasy, Centrum Handlowe Arkadia, Wola Park), dwa są we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki, Galeria Dominikańska) i po jednym działa w Łodzi (Centrum Handlowe Manufaktura), Szczecinie (Centrum Handlowe Galaxy), Poznaniu (Mango), Lublinie (Lublin Plaza), Krakowie (Galeria Krakowska), Gdańsku (Galeria Bałtycka), Bydgoszczy (Centrum Handlowe Focus Park) i Białymstoku (Galeria Biała).