Największą powierzchnię bo 2,5 tysiąca metrów kwadratowych zajmą sklepy marek modowych. Lokale zostaną usytuowane w Atrium – pierwszej części Starego Browaru, na poziomie +2. Lokale te zajmą powierzchnię, którą do końca lipca wynajmował sklep Mega Avans oferujący sprzęt RTV i AGD. Po podzieleniu tego obszaru znajdzie się miejsce dla kilku nowych najemców, m.in. pierwszego w Poznaniu wielkopowierzchniowego (900 metrów kwadratowych) sklepu stacjonarnego Answear.com, który dotychczas działał jako sklep internetowy. W sąsiedztwie Answear.com powstanie salon firmowy Pepe Jeans o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych oraz butik Simple z odzieżą, obuwiem i dodatkami dla kobiet.

Zmiany nie ominęły również młodszej części Starego Browaru – Pasażu. Z dniem 1 sierpnia został otwarty Wook Express. Lokal działa na ponad 150 metrach kwadratowych powierzchni. Towarzyszy mu dodatkowo część stolikowa. Nowa restauracja jest dostępna w strefie food court na poziomie +2.

Największe zmiany w Pasażu będą dotyczyły butików odzieżowych. W pierwszej kolejności w na poziomie +1 otwarty zostanie butik Moschino (prawie 80 metrów kwadratowych). W sklepie pojawią się m.in. kolekcje biżuterii francuskiej marki GAS oraz Vivienne Westwood. Jesienią do grona najemców dołączy także marka Pinko (Pasaż, poziom +1). W centrum zostanie otwarty salon, debiutującego w Polsce, producenta odzieży na olimpiadę w Londynie 2012 – 4F.