CH Wzgórze w Gdyni

Super-Pharm jest siecią sprzedającą leki, kosmetyki, artykuły toaletowe, środki czystości oraz akcesoria. Marka istnieje od roku 1978. Jej pierwszy sklep powstał w Izraelu. Sieć jest obecna w Polsce do 2001 roku.

Centrum handlowe Wzgórze w Gdyni zostanie przebudowane według nowej koncepcji architektonicznej i uzyska nowy wygląd. Przestrzeń handlowa Wzgórza koncentrować się będzie wokół trzech stref: artykułów codziennej potrzeby, rozrywki i wypoczynku (kino, kawiarnie i restauracje) oraz sklepów z odzieżą (fashion mix). Na łącznej powierzchni handlowej 68 tysięcy metrów kwadratowych dwupoziomowego Wzgórza znajdzie się 270 sklepów. Nowy parking pomieści docelowo 1,9 tysiąca aut na siedmiu poziomach.

Wśród najemców centrum znajdą się m.in.: kino Helios, sklepy: RTV Euro AGD, Mothercare, The Body Shop, Sephora, Douglas, MAC, Doroty Perkins, MissSelfridge, Top Shop, Reserved, Cropptown, House, Mohito, Home&You Humanic, Kazar, Wojas, Office Shoes, CCC, Promod, KappAhl, DUKA i Jacqueline Riu.

Centrum handlowe Wzgórze położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia i głównych szlaków komunikacyjnych Trójmiasta. Kompleks usytuowany jest wzdłuż wielopasmowej Drogi Gdyńskiej w niedalekiej odległości od dworca kolejowego. Inwestorem projektu jest Mayland Real Estate sp. z o.o.