Salon Diva zajmie powierzchnię 20 metrów kwadratowych powierzchni. Lokal usytuowany będzie na parterze. – Jest to drugi lokal firmy Diva na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Marka zdecydowała się na otwarcie kolejnego tym razem w nowej galerii NoVa Park zachęcona sukcesem, który osiągnęła w Galerii Askana – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Bartłomiej Bujnowski, marketing manager z Caelum Development, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

NoVa Park to wspólny projekt inwestycyjny Caelum Development oraz Futureal. Generalnym wykonawcą jest konsorcjum Warbud oraz Mercury Engineering Polska. Komercjalizację realizuje inwestor wspólnie z Jones Lang LaSalle. – Obecnie obiekt jest skomercjalizowany w 70 procentach. Jesteśmy na etapie prowadzenia negocjacji z nowymi najemcami na pozostałe 30 procent powierzchni handlowo- usługowej – podsumowuje Bujnowski.

Na powierzchni 32,4 tysiąca metrów kwadratowych najmu w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Oddanie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus.