Sklep znajduje się na pierwszym piętrze centrum w pobliżu salonu Denon i sklepów Planet Outdoor oraz Vobis. Firma Pako Lorente to jeden z wiodących na polskim rynku producentów męskich koszul. W ofercie są koszule wizytowe i krawaty, obuwie męskie, garnitury, marynarki, kurtki, swetry, bezrękawniki oraz akcesoria. – Jestem przekonany, że nowy salon jest odpowiedzią na potrzeby wymagających mężczyzn – powiedział Adrian Zawadzki, dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Firma Pako Lorente ma w Polsce 17 salonów firmowych oraz sieć sklepów partnerskich. Brand obecny w sklepach zlokalizowanych zarówno na ulicach jak i centrach i domach towarowych, jak np. Galeria Focus Mall w Zielonej Górze, Galeria Gemini w Bielsko Białej, Centrum Handlowe Panorama w Poznaniu, Centrum Handlowego Land oraz CHT Marywilska w Warszawie. Marka ma również sześć sklepów partnerskich w Republice Czeskiej.

W Magnolia Park we Wrocławiu znajduje się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Powierzchnia centrum to 74,4 tysiące metrów kwadratowych. W ofercie dostępne są m.in. takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Denon, Esprit, Eva Minge, Gabor, Home&You, Peek&Cloppenburg, Promod, Reserved, Saturn, Swiss, W. Kruk, Zara, kino Helios, hipermarket Tesco czynny do północy i jedyne we Wrocławiu kino 5D, ścianka wspinaczkowa i amfiteatr.