– Nowy salon w centrum handlowym Karolinka usytuowany jest tuż przy wejściu w okolicy fontanny. Jest to 26 salon marki w Polsce, a drugi w Opolu. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. W połowie października w krakowskim Outlet Factory pojawi się nasz kolejny salon o powierzchni 160 metrów kwadratowych. Prowadzimy też negocjacje z innymi centrami handlowymi. Łącznie w 2011 roku pozyskaliśmy pięć nowych lokalizacji. Mimo kryzysu sieć intensywnie się rozwija – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Zbigniew Markowski, prezes Giacomo Conti.

Firma Giacomo Conti zajmuje się produkcją i sprzedażą hurtową oraz detaliczną odzieży męskiej. Otwarty w ten weekend salon posiada najnowszą kolekcję ślubną oraz najnowszą ofertę casualową przygotowaną na jesień 2011 roku. Sklepy firmowe marki Giacomo Conti mieszczą się m.in. w Gdańsku w Fashion House Outlet Centre, Poznaniu w CH King Cross Marcelin i CH Galeria Pestka, Gnieźnie w CH Galeria Gniezno, a także w Lesznie, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Gostyniu, Rawiczu, Krotoszynie, Opolu, Zabrzu, Nowym Tomyślu czy Cieszynie.

Centrum handlowe Karolinka jest pierwszym i jednocześnie największym projektem zrealizowanym przez firmę Mayland. Galeria jest zlokalizowana przy ulicy Wrocławskiej na opolskim Zaodrzu. Karolinka ma powierzchnię 70 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum jest podzielone na dwie części: część handlową ze sklepami i hipermarketem Real oraz centrum wyposażenia wnętrz z Leroy Merlin i innymi specjalistycznymi sklepami.