W Vabbi dostępne są produkty między innymi takich firm, jak: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Levi’s czy Mexx. Marka planuje otwieranie sklepów Vabbi Factory Outlet w miastach powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Strategia firmy zakłada, że lokalizacja sklepu sieciowego powinna zapewniać łatwą i jednoznaczną identyfikację położenia salonu przez mieszkańców miasta, mieć „tradycję handlową” oraz łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej. Vabbi otwiera swoje sklepy na powierzchni w przedziale od 200 metrów kwadratowych w mniejszych miastach do 350 metrów kwadratowych w miastach dużych, powyżej 150 tysięcy mieszkańców. Sieć wymaga także, by sklep posiadał wejście bezpośrednio z ulicy oraz znajdował się w pobliżu samoobsługowych sklepów spożywczych lub AGD-RTV, prowadzonych przez znanych na polskim rynku operatorów sieciowych.

W ramach rozwoju sklepów Vabbi Factory Outlet w Polsce sieć oferuje współpracę w zakresie długoterminowego najmu/dzierżawy obiektów handlowych. Oferta współpracy zwrócona jest do właścicieli nieruchomości posiadających lokale, developerów inwestujących w nowe nieruchomości komercyjne oraz sieci handlowych (operatorów spożywczych i AGD) w zakresie podnajmu i wspólnego użytkowania powierzchni handlowych.

Galeria Słowiańska w Zgorzelcu otwarta została w 2006 roku. W Galerii znajduje się hipermarket Carrefour o powierzchni 11,1 tysiąca metrów kwadratowych, galeria licząca 42 butiki o łącznej powierzchni 8,3 tysiąca metrów kwadratowych oraz bezpłatny parking dla klientów na ponad 720 miejsc. Wśród największych najemców galerii są: hipermarket Carrefour, CCC, Deichmann, Reserved oraz Orsay.