Jak już informowaliśmy, Galeria Kaskada jest skomercjalizowana w 99 procentach. Monika Pyszkowska, dyrektor Kaskady, w ostatniej rozmowie z Retailnet.pl poinformowała, że galeria prowadzi ostatnie negocjacje dotyczące zagospodarowania strefy gastronomicznej. Teraz wiadomo, że nowymi markami, które rozszerzą strefę food court są: sieć Sushi Mado oferująca dania kuchni orientalnej oraz sieć Doner Kebap.

Strefę food court galerii na chwilę obecną stanowią również lokale KFC, Pizza Hut, Burger King, McDonald´s, Subway, Cafe Club oraz Kawiarnia Castellari. Planowane otwarcie galerii odbędzie się pod koniec września tego roku.

Galeria Kaskada to obiekt handlowy o powierzchni całkowitej ponad 110 tysiącach metrów kwadratowych, z czego 43 tysiące zostanie przeznaczone pod wynajem. Firmą zarządzającą i nadzorującą komercjalizację projektu jest ECE Projektmanagement Polska. ECE Projektmanagement Polska to spółka, która inwestuje w nieruchomości, projektuje własne obiekty, buduje, wynajmuje i zarządza wielkopowierzchniowymi obiektami komercyjnymi w sektorze handlu detalicznego, powierzchni biurowych i obiektów przemysłowych od 1965 roku. Obecna jest w 15 krajach Europy i zarządza 132 centrami handlowymi w Europie.