– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z galerią Cuprum Arena, ponieważ funkcjonuje ona już od dwóch lat i ma wypracowaną, wysoką pozycję na rynku. Jest to jedyny taki obiekt w Lubinie, w którym zlokalizowane są dobre marki, wśród których zawsze chętnie widzimy swoją obecność – mówi Jacek Kopij, dyrektor do spraw rozwoju sieci Top Secret.

Top Secret&Friends ma zostać otwarty w pierwszej połowie września. Jak reklamuje właściciel brandu, jest to sklep multibrandowy oferujący ubrania dla nowoczesnych ludzi, otwartych na modę, ceniących profesjonalny wygląd w pracy i atrakcyjny wizerunek w czasie wolnym. Sklep oferuje odzież trzech marek należących do Redan SA. Są to Top Secret, Troll i Drywash.

Pierwszy multibrandowy salon Top Secret&Friends został otwarty w październiku 2009 roku. W tej chwili w Polsce funkcjonują pod szyldem Top Secret&Friends 43 sklepy, a do końca roku sieć powiększy się o kolejne siedem sklepów.

Galeria Cuprum Arena mieści się przy ulicy Sikorskiego w Lubinie. Na ponad 34 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej centrum posiada 130 sklepów i punktów usługowych. Ponadto w obiekcie funkcjonuje kino i klub fitness. Sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 72 tysięcy metrów kwadratowych ma 25 metrów wysokości i jest zwieńczony kopułą o 30-metrowej średnicy. Inwestorem Cuprum Areny jest MGC Inwest sp. z o.o., która planuje także budowę Galerii Goplana w Lesznie.