– W sierpniu sklepy 5.10.15. powstaną w takich miastach jak Sieradz, Środa Wielkopolska, Kościerzyna, Kielce, Nakło nad Notecią, Kędzierzyn-Koźle, Otwock, Gdańsk czy Międzyrzec Podlaski – mówi Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy w Komex.

Plany Komex przewidują uruchamianie kolejnych salonów firmowych w dużych miastach, takich jak: Warszawa czy Łódź. W mniejszych miejscowościach, których liczba mieszkańców nie przekracza 50 tysięcy, spółka otwiera ze swoimi partnerami sklepy franczyzowe.

Aktualnie salony 5.10.15 działają w centrach lub przy głównych ulicach handlowych. Lokale marki znajdują się m.in.: w warszawskim Wola Parku, Porcie Łódź, CH Galaxy w Szczecinie, Galerii Bałtyckiej, słupskim CH Jantar, CH Ogrody w Elblągu, Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim, zielonogórskim Focus Mall, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Cuprum Arena w Lubinie, wałbrzyskiej Galerii Victoria, Galerii Raj w Dębicy, CH Wzorcownia we Włocławku, katowickim Silesia City Center, CH Karolinka w Opolu.

5.10.15. jest jedną z największych marek projektujących i sprzedających ubranka, obuwie i akcesoria dla dzieci w Polsce. Odzież z metką firmy można kupić w ponad 160 salonach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym.