Restauracja KFC zlokalizowana jest w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze w sąsiedztwie restauracji McDonald’s. KFC posiada ponad 15 tysięcy swoich restauracji w 109 krajach na całym świecie. W Polsce marka  należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 135 lokali.

Jak zapowiada zarząd galerii, nie będzie to ostatni lokal gastronomiczny w Galerii Leszno. We wrześniu strefę food court poszerzyć ma także sieć Sphinx. Marka zajmie lokal o powierzchni ok. 220 metrów kwadratowych. Strefę gastronomiczną Galerii Leszno obecnie stanowią: kawiarnia Sowa, Cafe Club, Eastanbul Kebab, lodziarnia Grycan, McDonald’s, pizzeria Oliveto oraz herbaciarnia.

Galeria Leszno zlokalizowana jest przy drodze krajowej Wrocław-Poznań, w południowej części miasta. Wśród najemców obiektu są m.in. Empik, Orsay, Smyk, Deichmann, Rossmann oraz Media Expert. Centrum dysponuje powierzchnią 32 tysięcy metrów kwadratowych, na której zlokalizowanych jest ponad 100 sklepów. Zarządcą nieruchomości jest DTZ – firma doradcza z zakresu nieruchomości. Spółka działa na rzecz międzynarodowych firm, instytucji finansowych, deweloperów, inwestorów oraz rządów. W Polsce obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 roku na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. W polskim portfolio firma posiada 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych.