Galeria handlowa w Dierżoniowie

W skład kompleksu wejdzie: dwukondygnacyjna galeria handlowa o powierzchni handlowej 3,74 tysięcy metrów kwadratowych, jednokondygnacyjny pawilon o powierzchni handlowej wynoszącej 747 metrów kwadratowych oraz część przeznaczona pod usługi gastronomiczne typu fast food o powierzchni użytkowej do 410 metrów kwadratowych. – Realizacja pierwszego etapu rozpocznie się w przyszłym tygodniu, co do pozostałych dwóch obiektów gotowe są ich koncepcje, a prace projektowe rozpoczną się jesienią br. – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Przybylski, pełnomocnik zarządu Koncept WS. I dodaje, że spółka pozyskała już pierwszego najemcę. – Użytkownikiem obiektu handlowo-usługowego branży ogólnospożywczej będzie sieć Netto.

Budowa pierwszego obiektu rozpocznie się jeszcze tego roku, a jego oddanie do użytkowania planowane jest w grudniu. Realizacja pozostałych dwóch inwestycji planowana jest w okresie od wiosny 2012 do połowy 2013 roku. Zarząd spółki poinformował także, że zamierza partycypować w kosztach budowy ronda w rejonie ulic Batalionów Chłopskich i Kopernika, w sąsiedztwie których ma powstać kompleks.

Spółka Koncept WS Sp. z o.o. prowadzi działalność na rynku obrotu nieruchomościami. Specjalizuje się w wyszukiwaniu, typowaniu optymalnego wykorzystania i inwestowania w nieruchomości na terenie całego kraju. Działalność wiodąca spółki związana jest z pozyskiwaniem gruntów i przekształcaniu ich na cele komercyjne, głównie pod zabudowę obiektami handlowymi i kompleksami handlowo-usługowymi.