Salon marki odzieżowej KappAhl znajdzie się na poziomie 1 i zajmie 811 mkw. powierzchni. Sieć handlowa firmy to 360 sklepów w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Czechach.

Kazar w Millenium Hall otworzy lokal o powierzchni 110 mkw. na poziomie 0. Będzie to pierwszy butik tej marki w Rzeszowie. Produkty Kazar są dostępne w sieci 31 salonów firmowych oraz trzech salonach outletowych.

Z kolei polska firma Aleksander otworzy salon odzieży męskiej Pierre Cardin. Sklep będzie funkcjonował na poziomie 1. Jego powierzchnia to 100 mkw. Salon zaoferuje produkty marek grupy Ahlers Poland: Pierre Cardin, Jupiter, Pionier oraz prestiżowe marki: Bugatti, Pelo, Digel.

115 mkw. powierzchni wynajęła także firma jubilerska Apart. Jej lokal będzie znajdował się na parterze. Spółka posiada aktualnie ponad 160 salonów.

Centrum handlowe Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. W kompleksie znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Wśród największych marek swoją obecność w galerii potwierdziły między innymi: Sephora, Intersport, restauracja La Grotta, kawiarnia Wayne’s Coffee. Pojawi się tu również klub fitness działający w sieci Pure Health & Fitness. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o. Galeria zostanie otwarta w październiku tego roku.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !