CH Solaris Center

– Wniosek o Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej wpłynął do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w dniu 9 maja br. Zgodnie z ustawowym terminem decyzja powinna zostać wydana na dniach, a następnie uprawomocnić się we wrześniu br. Zgodnie z harmonogramem wynikającym z Porozumienia Drogowego z Miastem Toruń, grunt pod budowę drogi winien zostać nam przekazany w maju przyszłego roku i zaraz po przekazaniu rozpoczniemy budowę dróg. Budowę Solaris Center rozpoczniemy w IV kwartale tego roku – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Nieman reprezentująca inwestora ze spółki Reinhold Polska.

Otwarcie Solaris City Center planowe jest na II połowę 2013 roku. Galeria powstanie u zbiegu ulicy Gałczyńskiego z Szosą Chełmińską i Aleją 700-lecie, w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki. W obiekcie o powierzchni 35 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajdzie się 150 sklepów i punktów usługowych. funkcjonować będzie także część rozrywkowa z kawiarniami, restauracjami oraz placem zabaw dla dzieci. Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka DTZ.

Reinhold to szwedzka spółka istniejąca na rynku nieruchomości od 50 lat. Na rynku polskim funkcjonuje od 2005 roku. Reinhold Polska zajmuje się zarówno klasyczną działalnością deweloperską, jak i inwestycjami w gotowe projekty. Spółka jako pierwsza szwedzka firma, zadebiutowała na parkiecie warszawskiej giełdy.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !