– Najbliższe otwarcie nastąpi 19 sierpnia w kieleckiej Galerii Echo. Dwa nowe lokale: restauracja Nortfish i Wokman będą miały po około 60 metrów kwadratowych powierzchni. Trzecia restauracja – Yummie zostanie uruchomiona w listopadzie tego roku – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paulina Nowak z działu marketingu North Food Polska.

Kielce to nie jedyny kierunek rozwoju sieci. Kolejne lokale będą znajdować się we Wrocławiu, w centrum handlowym Korona (otwarcie 21 września), w Szczecinie w Galerii Kaskada (otwarcie 28 września), w Białymstoku w galerii Alfa Centrum oraz w Warszawie w Galerii Mokotów. Dwie ostatnie lokalizacje zaczną funkcjonować najprawdopodobniej w październiku i listopadzie. A na 2012 rok spółka zapowiada kolejne otwarcia.

Obecnie firma North Food zarządza 20. restauracjami North Fish oraz dwiema Yummie. W portfolio sieci znajdują się także dwa lokale sieci Wokman. Spółka założona przez Michała Sołowowa w 2002 roku jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek, Echo Investment.

 

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !