Kawiarnia Starbucks w Magnolia Park zajmuje powierzchnię około 80 metrów kwadratowych i oferuje łącznie około 30 miejsc siedzących znajdujących się przy wejściach oraz wewnątrz lokalu.
– Bardzo cieszymy się, że Starbucks dołączył do grona najemców Magnolia Park. Jestem przekonana, że nasza kawiarnia stanie się jednym z ulubionych miejsc spotkań i odpoczynku – mówi Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Kawiarnia Starbucks w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu jest dwunastą lokalizacją sieci w Polsce. Oprócz niej firma AmRest Coffee Sp. z o.o. zarządza sześcioma kawiarniami w Warszawie, dwiema we Wrocławiu, jedną w Poznaniu, jedną w Krakowie oraz jedną w Gdańsku. Pierwsza lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 roku. Do końca 2009 roku w Polsce funkcjonowały trzy kawiarnie Starbucks – dwie w Warszawie i jedna we Wrocławiu, natomiast do końca 2010 roku firma otworzyła na rynku polskim łącznie dziewięć lokali.

Magnolia Park we Wrocławiu to centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne o powierzchni 74 400 metrów kwadratowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. W ofercie centrum dostępne są m.in. takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Denon, Esprit, Eva Minge, Gabor, Home&You, Peek&Cloppenburg, Promod, Reserved, Saturn, Swiss, W.Kruk, Zara, kino Helios, hipermarket Tesco oraz kino 5D. 
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !