– Gemini Park Tarnów istnieje na rynku od prawie roku. W ubiegłym miesiącu powitaliśmy w gronie najemców takie marki jak Levis i Oodji, a już we wrześniu swój salon otworzy ogólnopolska sieć outletowa: 50 Style Outlet Store. Pierwszy w Tarnowie sklep pod tym szyldem, zajmie powierzchnię prawie 300 metrów kwadratowych – mówi Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora Gemini Park.

50 Style Outlet Store to ogólnopolska sieć outletowa, która oferuje produkty takich marek , jak m.in. Adidas, Nike, Reebok, Umbro czy Puma. – Dojrzewamy, przekroczyliśmy 30-tkę, nasza sieć to ponad 30 sklepów w całym kraju. Za każdym razem staramy się znaleźć jak najlepszą lokalizację dla naszych sklepów, dlatego 31-wszy salon otwieramy w Gemini Park Tarnów – mówi Maria Leszczyńska z Marketing Investment Group – właściciela marki 50 Style.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą centrum.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem centrum handlowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !