– Jeżeli chodzi o plany na ten rok to przed nami otwarcia sklepów w Józefosławie k/Warszawy, w rzeszowskiej galerii Millenium Hall, w miejscowości Suchy Las k/ Poznania w Galerii Sucholeskiej oraz w Koninie, gdzie zamierzamy otworzyć własną mini galerię o powierzchni 2230 metrów kwadratowych. O planach na 2012 rok trochę zbyt wcześnie mówić. Zamierzamy, zgodnie ze strategią, otwierać około 10 placówek rocznie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Błażej Patryn przedstawiciel spółki Piotr i Paweł.

Sklep Piotr i Paweł w Józefosławiu w gminie Piaseczno będzie miał 1091 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, a otwarcie nastąpi 17 sierpnia br. W rzeszowskiej galerii Millenium Hall sklep sieci zajmie 1995 metrów kwadratowych i zostanie otwarty w październiku tego roku. Termin otwarcia sklepu w Galerii Sucholeskiej datuje się na grudzień tego roku. Lokal będzie miał 1317 metrów kwadratowych. Ciekawą inwestycją jest także planowane na październik otwarcie własnej mini galerii o powierzchni 2230 metrów kwadratowych w Koninie.

Ponadto zarząd spółki Piotr i Paweł poinformował, że 2010 rok został zamknięty wynikiem obrotu ponad 25 mln zł. dla całej sieci e-sklepów. Firma przewiduje, że przychody w roku 2011, osiągną poziom 45-50 mln zł. Prognozy dotyczące wyników finansowych sa oparte o przewidywania dalszego rozwoju tej formy dokonywania zakupów przez internet w branży spożywczej.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !