Park Handlowy Janki rozszerzył gamę usług oferowanych klientom. Ostatnio do grona najemców dołączyła marka – Frame House. Firma istnieje na rynku oprawy obrazów od ponad 15 lat. – Sklep usytuowany zostanie w pasażu głównym prowadzącym do galerii, w sąsiedztwie banku i apteki. Będzie miał 22 metry kwadratowe powierzchni. Jest to trzeci salon marki w Polsce. Pozostałe dwa także zlokalizowane są w stolicy – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Izabela Sawicka przedstawiciel inwestora centrum z firmy Inter Ikea Centre Polska.

Sklep Frame House będzie oferować między innymi pełen zakres najwyższej jakości usług ramiarskich oraz doradztwo z zakresu dekoracji wnętrz obrazami. Frame House sprzedaje także gotowe reprodukcje, bibeloty, ramki oraz ceramikę artystyczną.

Inter Ikea Centre Polska S.A. należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !