Powstaje nowy obiekt w Siedlcach

Planowana inwestycja zakłada realizację wielofunkcyjnego centrum handlowo-usługowego. W składzie kompleksu znajdą się hipermarket z galerią handlowo-usługową, wolnostojący hipermarket budowlany oraz towarzyszący retail park w formie obiektów wolnostojących. Ponadto na terenie inwestycji zaplanowano stację benzynową, serwis samochodowy z myjnią oraz restaurację drive-thru. Zagospodarowanie terenu przewiduje także zewnętrzne strefy zabaw dla dzieci oraz miejsca odpoczynku. Dla klientów przewidziano parking na prawie 1500 miejsc. Otwarcie centrum planowane jest na koniec 2013 r.

– Postrzegamy Polskę jako bardzo atrakcyjny rynek dla inwestorów naszego funduszu. Niskie nasycenie powierzchnią handlową w Siedlcach oraz korzystne parametry ekonomiczne siły nabywczej miasta skłoniły nas do realizacji tej inwestycji – mówi dr Jur Kurt-Georg Herzog, dyrektor zarządzający elbfonds Group w Niemczech.

Za komercjalizację i opracowanie strategii marketingowej projektu odpowiedzialna jest firma Astaris Property Solutions.

elbfonds Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek elbfonds z siedzibą w Hamburgu. Na rynku polskim fundusz działa od kilku lat angażując się w obiekty handlowe na etapie deweloperskim. Fundusz zrealizował już kilka mniejszych inwestycji w Polsce o łącznej powierzchni najmu 20 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum handlowe w Siedlcach będzie największą z dotychczasowych inwestycji grupy.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !