Zmiany w spółce związane są z wejściem nowego właściciela oraz pozyskaniem dodatkowego kapitału. Dominata planuje otworzyć w nowym roku łącznie ok. 20 lokali w sieciach W Biegu Cafe i Hibiki Sushi. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie trzech kawiarni w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Kolejne, w tym jeden nowatorski projekt zostaną uruchomione w 2012 roku. – Zamierzamy otwierać lokale o powierzchniach około 60-70 metrów kwadratowych zlokalizowane zarówno w centrach handlowych, jak i na dobrych pod względem przepływu klienta ulicach. Głównie chodzi o miasta z tzw. big 6, czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Katowice. Co do strategii szczegółowej na najbliższe lata , nie chciałbym się jeszcze wypowiadać , ze względu na poufność pewnych, w miarę unikalnych projektów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Dariusz Chlastawa, prezes zarządu spółki Dominata.

W ramach planowanej, nowej strategii zmieni się także oferta produktowa w kawiarniach.

Sieć W Biegu Café powstała w 2005 roku, w chwili, gdy Dominata przejęła sieć kilku kawiarni Daily Cafe. Kawiarnie sieci ulokowane są w największych miastach Polski. Obecnie działa ich 16.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !