Zarząd spółki zapowiada, że pomoże w otwarciu baru i zapewni wyposażenie lokalu o wartości ok. 200 tysięcy zł. Warunkiem jest, by inwestor uwzględnił fakt, iż lokal jest wstępnie przystosowany do prowadzenia gastronomii i ma określony układ pomieszczeń.

Sieć Bioway aktualnie posiada sześć lokali – cztery w Gdańsku m.in. w Galerii Bałtyckiej oraz po jednej w Gdyni i w Sopocie. Marka działa na zasadach franczyzy. Do uruchomienie lokalu niezbędne jest od 300 do 500 tys. zł oraz lokal w mieście powyżej 80 tys. mieszkańców zlokalizowany przy głównych ulicach lub w centrach handlowych. Optymalna wielkość powierzchni to 150-200 metrów kwadratowych. Firma nie pobiera żadnej opłaty za przystąpienie do sieci.

PC Management to wielobranżowe przedsiębiorstwo powstałe w 1997 roku w Trójmieście. Firma zaczęła działalność w branży gastronomicznej od 2005 roku. Jest między innymi franczyzobiorcą sieci Green Way i Subway. Pierwszy bar marki Bioway powstał w 2008 roku w Sopocie.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !