Projektor Proxima to elegancki projektor wnętrzowy, wykonany ze specjalnego tworzywa sztucznego. – Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia atrakcyjnego oświetlenia w eleganckich i stylowych butikach i sklepach. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań oświetleniowych lokal zyskuje przyjemną atmosferę. Projektory ponadto podkreślają eksponowane produkty oraz ułatwiają poruszanie się po alejkach. Dzięki temu klient sieci handlowej czerpie satysfakcję już z samego robienia zakupów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Beata Tustanowska dyrektor ds. eksportu i marketingu.

Projektor Proxima stanowi kolejny krok w rozwoju marki Flash DQ. Oferowany jest z osprzętem elektronicznym i wyborem odbłyśników aluminiowych o różnych kątach rozsyłu (12º, 24º i 36º). Projektory dostępne są w 3 mocach: 20, 35 i 50W (energy-saving solution, zamiennik 70W) i wyposażone w system, który pozwala na 90° obrotu w poziomie i 360 wokół osi pionowej zapewniając wszechstronność i możliwość dostosowania do każdego rodzaju powierzchni.

LUG SA to spółka holdingowa Grupy Kapitałowej LUG SA – dostawcy kompleksowych rozwiązań świetlnych, jednego z największych producentów opraw oświetleniowych w Polsce. Spółka sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Posiadająca 20 lat doświadczenia firma z siedzibą w Zielonej Górze, od 2008 roku funkcjonuje jako Grupa Kapitałowa. Ostatnie realizacje w centrach handlowych spółki to m.in. oświetlenie w centrum handlowym Solaris w Tallinie, galerii Cuprum Arena w Lubinie oraz gdańskiej Galerii Przymorze. Ponadto spółka wykonała iluminacje świetlne w sieci sklepów McArthur.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !