Salon powstanie na parterze galerii.

Grupa posiada sieć ponad 1150 salonów na całym świecie. Oferta tej marki skierowana jest do kobiet świadomych najnowszych trendów mody. Asortyment Bijou Brigitte oferuje ponad 9 tysięcy artykułów, w każdym stylu i na każdą okazję.

Centrum handlowe Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. W kompleksie znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Wśród największych marek swoją obecność w galerii potwierdziły między innymi: Sephora, Intersport, restauracja La Grotta, kawiarnia Wayne’s Coffee. Pojawi się tu również klub fitness działający w sieci Pure Health & Fitness. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !