Plany otwarcia kolejnych salonów Smyk Megastore to wyraz konsekwentnej strategii rozwoju firmy – zgodnie z wcześniejszą prognozą dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Magdaleny Dąbskiej, Smyk sp. z o.o., która w rozmowie z Retailnet.pl przy okazji otwarcia poprzedniego megastore powiedziała: „Przewidujemy, że w najbliższych latach sieć sklepów w koncepcie Megastore będzie jednym z kluczowych elementów biznesu całej grupy Smyk”.

Smyk wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, która w Polsce ma ponad siedemdziesiąt punktów sprzedaży zlokalizowanych w centrach handlowych największych miast Polski. Sklepy Smyk znaleźć możemy również w Rosji, na Ukrainie, w Rumunii i w Turcji.

– To co najbardziej istotne z punktu widzenia oferty handlowej naszej galerii to fakt iż jest to kolejny strategiczny najemca, który w bardzo istotny sposób będzie wyróżniał nasz projekt na mapie handlowej Kielc – mówi Iwona Pękalska, manager ds. wynajmu w Galerii Korona. – Naszym głównym celem w procesie wynajmu Korony jest znalezienie takiej grupy najemców, których oferta będzie niepowtarzalna i jednocześnie niemożliwa do znalezienia w żadnym innym miejscu w regionie.

Całkowita powierzchnia galerii Korona Kielce to 93 tysiące metrów kwadratowych. Otwarcie centrum planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku.

 

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !