Największy salon Rossmann w Europie powstał w Manufakturze

Centrala i główne centrum logistyczne zlokalizowane są w Łodzi, dlatego to właśnie w Manufakturze miało miejsce otwarcie największego salonu Rossmanna w Europie. W najnowszej ofercie znajdzie się blisko 16 tysięcy artykułów.

W nowym salonie dział chemiczno-kosmetyczny zostanie przekształcony w skrzyżowanie laboratorium testowego z salonem kosmetycznym nazwany Strefą Urody. Na miejscu będzie można zasięgnąć bezpłatnej porady stylistki i wizażystki. Można też skorzystać z opinii eksperta kosmetologii, który w oparciu o badanie skóry pomoże dobrać właściwe kosmetyki do codziennej pielęgnacji oraz wskaże najodpowiedniejsze programy zabiegowe z których skorzystać można na miejscu.

– Strefa Urody Rossmanna to miejsce, które powstało z myślą o osobach wymagających indywidualnego podejścia, profesjonalnej i kompetentnej obsługi, a także pragnących chwilowego oderwania od codziennych spraw – mówi Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmanna.

W salonie w Manufakturze rozbudowano także dział żywnościowy. W ofercie będzie przede certyfikowana żywność ekologiczna, głównie marek EnerBio i Bleib Gesund (soki, sosy, musli, makarony, przyprawy, a nawet konserwy), jak również bogata oferta win m.in. produkowanych w Niemczech i dostępnych wyłącznie w Rossmannie. Zostanie również rozbudowany kącik dziecięcy: miejsce do zabaw i do przewijania.

Rossmann działa w Polsce od 18 lat i rozwija się dynamicznie: posiada 560 sklepów w 270 miastach i zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników. Jego udział w rynku chemiczno-kosmetycznym to ponad 17 procent. Sklepy sieci zawojowały nie tylko Europę – możemy je znaleźć w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech, ale też w Turcji i Albanii.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !