Jak ostatnio informował portal Retailnet.pl, sieć supermarketów Piotr i Paweł zamierza do końca roku otworzyć cztery nowe lokale. Jednym z nich będzie projekt mini galerii, która ma powstać w Koninie.

Powierzchnia całkowita mini galerii będzie wynosić 2230 metrów kwadratowych. Termin otwarcia to październik tego roku. – Posiadamy już tego typu inwestycje, jak chociażby obiekt w Poznaniu przy ulicy Promienistej (jeden z pierwszych naszych sklepów), w Warszawie na Tarchominie czy w Kaliszu przy ulicy Polnej. Inwestycja w Koninie zostanie zlokalizowana przy ulicy Spółdzielców. Będzie tam miejsce jeszcze dla kilku wynajmujących. Powierzchnia użytkowa w tym obiekcie wyniesie około dwóch tysięcy metrów kwadratowych, z czego do wynajęcia przy supermarkecie Piotr i Paweł przeznaczone są różnej wielkości lokale o łącznej powierzchni około 430 metrów kwadratowych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Błażej Patryn reprezentujący spółkę Piotr i Paweł.

Sieć Piotr i Paweł tworzona jest od 1990 roku i obecnie posiada blisko 80 sklepów ulokowanych w 45 miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1,1 tysiąca metrów kwadratowych a asortyment sięga 30 tysięcy pozycji. Od 2003 roku firma prowadzi również sprzedaż internetową.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !