Marka odzieżowa Pepco zajmie powierzchnię 341 metrów kwadratowych, natomiast Rossmann 326 metrów kwadratowych. – Koncepcja komercjalizacji Street Mallu Vis a Vis oparta jest na doborze podmiotów z segmentu convenience, dzięki którym klienci zyskają możliwość załatwienia wszystkich codziennych spraw w jednym miejscu – mówi Wojciech Nowakowski Investment Manager Grupy Capital Park, odpowiedzialny za najem powierzchni w Vis a Vis.

Street mall Vis a Vis zostanie otwarty w IV kwartale tego roku. Inwestorem projektu jest Grupa Capital Park. Łączna powierzchnia najmu w galerii wynosi ponad 3,66 tysięcy metrów kwadratowych. Kompleks zlokalizowany jest w Radomiu u zbiegu ulic Czystej, Chrobrego i Struga. Znajdzie się w nim około 20 sklepów i punktów usługowych. Umowy podpisano już m.in. z supermarketem Tesco, Empikiem, Smykiem, pralnią chemiczną oraz apteką APS. Projekt architektoniczny budynku przygotował Piotr Wypchło. Generalnym wykonawcą robót jest firma IDS–BUD Sp. z o.o. Kolejnym projektem w konwencji street mall realizowanym przez Capital Park będzie obiekt w Łodzi przy ulicy Zgierskiej.

Grupa Capital Park działa na polskim rynku nieruchomości od 2005 roku inwestując wspólnie z międzynarodowym funduszem private equity Patron Capital Partners zarządzającym kapitałem w kwocie 1,7 mld euro. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości składające się z powierzchni biurowych, handlowych i mieszkaniowych w budynkach istniejących i przeznaczonych do realizacji. Firma przedstawi swoje projekty handlowe podczas targów Shopping CenterForum & Trade Fair 2011.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 400 osób reprezentujących 180 firm.

Zapraszamy do udziału !