Nowy salon będzie się mieścił między sklepem Media Markt a lokalem Komfort i zajmie dwa poziomy. To siedemnasty sklep tej sieci w kraju. Wcześniej sklepy TK Maxx zostaną otwarte jeszcze w: Kielcach (19 sierpnia), Opolu (8 września) i Wrocławiu (10 września).

W Polsce TK Maxx działa od września 2009 roku. To sklep oferujący znane marki modowe (ubrania, obuwie, akcesoria) oraz artykuły dla domu – do 60 proc. taniej od ceny regularnej. Marka należy do
do sieci TJX Companies INC, która posiada w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie ponad 2500 sklepów, oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech.

Inwestorem i deweloperem Parku Handlowego Matarnia jest Inter Ikea Centre Group Poland, należąca do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Całkowita powierzchnia handlowa centrum to 52,851 tys. mkw.

Inter Ikea Centre Group Poland pokaże swoje inwestycje podczas Shopping Center Forum & Trad Fair 2011.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !