W imieniu Castoramy występuje warszawska firma ADV. Inwestor będzie musiał przebudować całe skrzyżowanie ulic Narodowych Sił Zbrojnych z Komisji Edukacji Narodowej wraz z sygnalizacją świetlną i budową nowej drogi; w tej sprawie została już podpisana umowa z magistratem. Firma ADV zawarła też umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej – dostawy ogrzewania i ciepłej wody użytkowej mają być uruchomione pod koniec listopada 2011 roku.

– Nasze wstępne plany zakładają otwarcie sklepu na przełomie 2011/2012. Złożono już dokumenty o pozwolenie na budowę. Liczymy, że już wkrótce rozpoczną się prace budowlane. Sklep powstanie przy współpracy z deweloperem, który przekaże nam gotowy budynek oraz przeprowadzi wszelkie prace związane z przystosowaniem okolicznej infrastruktury drogowej do naszej inwestycji. Powierzchnia obiektu wyniesie ok. 10,4 tys. mkw. Zespół zatrudniony w tej inwestycji będzie liczył ok. 130 osób, z czego dużą część stanowić będą mieszkańcy okolic – powiedział portalowi Retailnet.pl Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą Castorama Polska.

Firma Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 61 sklepów (w tym 55 sklepy Castorama i 6 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 450 tys. mkw. i zatrudnia około 10 tys. pracowników.

 

 R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !