Projekt Galerii Hosso w Białogardzie

Centrum zostanie zlokalizowane w centrum 25-tysięcznego Białogardu (woj. zachodniopomorskie). Galeria Hosso w Białogardzie będzie miała około 5 tysiecy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Na trzech kondygnacjach – parterze, pierwszym i drugim piętrze znajdzie się około 35 sklepów znanych marek, delikatesy spożywcze, restauracje, kawiarnia. Inwestycja w Białogardzie jest na etapie projektowym. Otwarcie nowego obiektu nastąpi na przełomie I i II kwartału 2013 roku. ¬– W związku z wczesna fazą realizacji inwestycji proces komercjalizacji mamy zamiar rozpocząć w najbliższym czasie. Zainteresowanych najemców zapraszamy do współpracy – powiedziała portalowi Retailnet.pl Monika Kwaśna, dyrektor ds. inwestycji Hosso Holding.

Na wrześniowych targach, oprócz projektu w Białogardzie, firma zaprezentuje cztery inwestycje już zrealizowane. Będą to galerie handlowe Hosso w Kołobrzegu, Szczecinku i Gryficach, a także budynek biurowo-handlowy w Koszalinie.

Plany firmy dotyczą budowy obiektów handlowych w miastach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Rynek mniejszych miejscowości będzie jednym z tematów wrześniowej konferencji Shopping Center Poland. Panel poprowadzi Wojciech Cieślak – prezes The Blue Ocean Investment Group.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !