Rekomercjalizacja obiektu trwa od kliku miesięcy. Niedawno portal Retailnet.pl informował o otwarciu dwupoziomowego klubu Gravitan Health and Sport Clubs. Zarząd centrum zapowiada, że to nie koniec nowych marek. W listopadzie tego roku uruchomiony zostanie multimarket Jula, który będzie oferować asortyment dla majsterkowiczów. Sklep zajmie powierzchnię 4 tysięcy metrów kwadratowych.

– Nasza koncepcja biznesowa polega na otwieraniu multimarketów w dużych kompleksach handlowych o uznanej reputacji i ugruntowanej pozycji handlowej, które zyskały zaufanie klientów. Takim właśnie miejscem jest Park Handlowy Targówek należący do Inter Ikea Centre Group Poland, z którą łącznie podpisaliśmy umowy na otwarcie trzech salonów Jula: na Targówku, w Jankach i we Wrocławiu. W początkowej fazie rozwoju sieci nasze sklepy chcemy lokować w dużych miastach – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Daniel Adamiuk, Country Manager Jula.

Nowe lokale wynajmą też marki Superpharm i Western Home, a w Domotece House& More – firma posiadająca już dwa lokale w Warszawie. Galeria Targówek już niebawem będzie dysponować także przestrzenią poświęconą asortymentowi meblarskiemu. W październiku tego roku zostanie otwarta pierwsza część salonu meblarskiego o powierzchni 450 metrów kwadratowychz ofertą mebli włoskiej marki Natuzzi, a w listopadzie druga część (300 metrów kwadratowych) z meblami amerykańskimi.

Park Handlowy Targówek dysponuje około 100 sklepami. Wśród najemców są m.in. Domoteka, Ikea, Leroy Merlin, Smyk, Decathlon, delikatesy Piotr i Paweł czy sklep zoologiczny Kakadu.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !