Millenium Hall w Rzeszowie

– Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu nietypowymi projektami, które mają potencjał, by stanowić dużą wartość dodaną dla miasta, w którym się znajdują. W przygotowywanie planów i zarządzanie centrum handlowym zaangażowany jest zespół specjalistów z różnych działów funkcjonujących w ramach DTZ, co pozwala na wypracowanie wartości dodanej dla właściciela centrum, najemców oraz klientów – mówi Michał Muc, dyrektor zarządzający działu property management w DTZ.

– O wyborze DTZ na property managera Millenium Hall zadecydowało duże doświadczenie tej firmy w zarządzaniu skomplikowanymi projektami – dodaje Marta Półtorak, prezes Develop Investment, inwestora Millenium Hall.

Millenium Hall zlokalizowane w Rzeszowie to centrum handlowe, w którym znajdzie się ponad 56 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W obiekcie funkcjonować będzie 250 sklepów. Znajdzie się tutaj wielosalowe kino, kluby muzyczne, restauracje, skwer, a także lodowisko, klub SPA i plac zabaw dla dzieci.

Rynek rzeszowski w najbliższych latach wzbogaci się o nowe obiekty handlowe. Kolejnym, po Millenium Hall, dużym centrum handlowym będzie City Center Rzeszów. Deweloper galerii – Star Europa – zapowiada, że budynek powstaje w ścisłym centrum miasta na 3-hektarowej działce. Będzie miał 135 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i 45 metrów wysokości. Część handlowa zajmie trzy najniższe kondygnacje, gdzie pojawi się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Nad nią powstaną dwa poziomy parkingów na 1,2 tysiąca aut. Dodatkowo, w ramach przedsięwzięcia, w budynku będą funkcjonować: hotel ze 130 pokojami w standardzie trzech gwiazdek, centrum konferencyjne, powierzchnie biurowe klasy A, klub fitness, klatki do squasha, spa oraz kino Helios. Projekt będzie można poznać podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2011.

Podczas konferencji o sytuacji na rynku centrów handlowych na Podkarpaciu opowiedzą także ekperci oraz deweloperzy.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !