– Sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla firmy niewątpliwym wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się stanać do rywalizacji w równie prestiżowym towarzystwie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Tarnowski współwłaściciel spółki Apa-Via i Partnerzy. Ofertę firmy oraz jej dotychczasowe realizacje będzie można obejrzeć podczas targów Shopping Center Forum & Trade Fair.

Apa-Via i Partnerzy projektuje, ocenia lokalizacje, tworzy wizję miejsca oraz dopasowuje rozwiązania techniczne mieszczące się w budżecie. – Odpowiadając na nowe potrzeby tworzenia projektów zoptymalizowanych, wypracowaliśmy system, który można przedstawić według linii: klient, pomysł, budżet, projekt, realizacja. Kolejne elementy naszej strategii wynikają z prowadzonych przez nas analiz – potrzeb uczestników procesu inwestycyjnego. Przeprowadzane badania wskazują, iż przeszkodą w wielu kluczowych decyzjach jest brak możliwości oceny walorów wizualnych i funkcjonalnych obiektu na podstawie płaskich wizualizacji. Z tego też powodu opracowaliśmy wizualizacje True3D, która pozwala wręcz poczuć atmosferę obiektu i szybko ocenić jego atrakcyjność inwestycyjną – dodaje Tarnowski.

Firma pracowała m.in. przy projektach koncepcyjnych Galerii Chełmskiej, Galerii Zamek w Lublinie. Jest odpowiedzialna za projekty wykonawcze dla: Silesia City Center w Katowicach, CH Bonarka City Center w Krakowie, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Spółka zajmuje się również koordynacją najemców w Factory Outlet w Ursusie i we Wrocławiu, Galerii Podlaskiej w Białymstoku oraz Galerii Malta w Poznaniu.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !