– Pozyskaliśmy najemcę na wyłączność, co oznacza, że będzie to jedyny sklep marki Tiggers w tym regionie Polski. Umowa najmu została podpisana już miesiąc temu, a sklep ruszy 27 sierpnia – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Baran ze spółki Womak reprezentującej Galerię Nowy Świat.

Salon marki Tiggers usytuowany zostanie na poziomie 0 i będzie miał 76 metrów kwadratowych powierzchni. Oprócz obuwia Tigger w sklepie będzie sprzedawana również galanteria skórzana firmy Wittchen.

Galeria Nowy Świat ma blisko 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Zlokalizowany jest na obszarze o wielkości 2,1978 ha. Czteropoziomowy kompleks ma około 100 najemców. Wśród marek dostępnych w galerii są m.in. New Yorker, C&A, KappAhl, Stokrotka, Rossmann, elektro World, Deichmann czy H&M.

Firma Womak zaprezentuje swoje inwestycjie podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2011.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !