– Restauracja Greco zacznie prosperować w ciągu kilku najbliższych dni. Zajmie powierzchnię 129 metrów kwadratowych. Zostanie ulokowana w strefie food court, w sąsiedztwie już istniejących restauracji U Rokosza i Strzechy Polskiej. Obecnie jest to ostatnie otwarcie planowane w strefie food court w galerii Trzy Stawy – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Adam Sikora reprezentujący centrum handlowe.

W lokalu znajdzie się miejsce dla 40 osób. Zarząd spółki Medsun zapowiada, że to nie koniec otwarć w tym roku. Sieć szuka kolejnych franczyzobiorców i prowadzi w tej sprawie rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi.

Centrum handlowe Trzy Stawy funkcjonuje od 1999 roku. Powierzchnia całkowita kompleksu wynosi 40 tys. metrów kwadratowych. W galerii znajduje się ok. 60 sklepów i punktów usługowych. Największymi najemcami galerii są m.in. Real, Reserved, Smyk, Empik, Rossmann, H&M czy RTV Euro AGD. W sąsiedztwie centrum ponadto funkcjonują Leroy Merlin, Feu Vert, Media Markt, Komfort, Go Sport, KFC czy Kinnarps. Obiektem zarządza międzynarodowy operator nieruchomości handlowych firma Apsys.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !