Kawiarnia, oprócz kawy, serwuje również drobne przekąski takie jak kanapki, bajgle, sałatki oraz ciasta. Wszystkie produkty przygotowane są według własnych receptur. Sieć kawiarni coffeeheaven działa nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Bułgarii, na Węgrzech i Łotwie.

Nowy obiekt w Katowicach będzie miał 46 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, w tym 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Oferta galerii będzie sprofilowana na młodego klienta. W związku z tym pojawią się w niej marki modowe oraz atrakcje rozrywkowo-kulturalne. Oprócz tego w Supersamie znajdzie się również supermarket spożywczy, około 100 sklepów, liczne punkty usługowe, nowoczesny food-court, kawiarnie oraz punkty typu „take-away”. Trzykondygnacyjny obiekt będzie posiadał 400 miejsc parkingowych. Inwestor zapowiada, że planowane otwarcie galerii nastąpi w 2013 roku.

Firma CDI pokaże swoje projekty – Supersam w Katowicach i CH Renoma we Wrocławiu – podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2011. Przedstawiciele inwestora wezmą także udział w panelu poświęconym sytuacji na rynku centrów handlowych na Górnym Śląsku i w Katowicach.  

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !