Galeria Echo w Kielcach już działa

W czwartkowej uroczystości wzięli udział przedstawiciele inwestora, główni reprezentanci władz wojewódzkich, samorządowych i miejskich, a także najemcy, dziennikarze i VIP-y.

– Dzisiejsza Galeria Echo to efekt zaufania naszych klientów, którym przy tej okazji chciałbym serdecznie podziękować. Swoje podziękowania kieruję także w stronę naszych partnerów handlowych. Dziękuję także wszystkim pracownikom Echo Investment, którzy byli zaangażowani w ten wspaniały projekt – mówi Michał Sołowow, właściciel spółki Echo Investment.

Rozbudowana Galeria Echo w Kielcach to 70 tys. mkw. powierzchni GLA i 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej. – Galeria Echo już 9 lat temu wydawała się duża, teraz jest ogromna. To wielkie wyzwanie dla inwestora, którego efekt z pewnością umocni pozycję naszego miasta – powiedział Wojciech Lubawski, prezydent Kielc. – Cieszę się, że taka inwestycja powstała właśnie w województwie świętokrzyskim. To bardzo ważny dzień dla naszego regionu – dodał Adam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego.

Inwestycja przyciągnęła do miasta wiele znanych marek, które pojawią się w mieście po raz pierwszy. Wśród nich m.in. sieci TK Maxx, Zara, C&A, H&M, New Yorker, Answear, Pull&Bear, Bershka i wiele innych. Ofertę uzupełniają butiki Peacocks, S.Oliver, Motivi, Strellson, Pierre Cardin, Tally Weijl, Camaieu, Jacqeline Riu, Voëgele czy obuwnicze salony jak Kazar, Venezia, Prima Moda, Ecco Shoes, Ryłko. W centrum znalazły się też liczne sklepy sportowe, jubilerskie, dziecięce i elektroniczne. – Otwieramy obiekt, który może się pochwalić najszerszą ofertą w całej Polsce. W Galerii Echo do dyspozycji klientów jest 300 sklepów i punktów usługowych. To nasz wspólny ogromny sukces – mówi Piotr Gromniak, prezes Echo Investment.

W obiekcie wprowadzono także część przeznaczoną wyposażeniu i dekoracji wnętrz. Dekorada jest zlokalizowana na najwyższej kondygnacji Galerii Echo. Dysponuje powierzchnią 5 tys. mkw. Można tu znaleźć elementy do wykończenia, wyposażenia i udekorowania mieszkania czy domu, a także skorzystać z porady architekta czy stylisty wnętrz. Ostatnią kondygnacja to również funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci mają tu do dyspozycji 12-torową kręgielnię MK Bowling, największe w regionie centrum fitness Pure Health & Fitness. Dla najmłodszych zaprojektowano ogromną bawialnię o powierzchni 300 mkw. – Galeria Echo to także wspaniały obiekt architektoniczny, który będzie także świetnym miejscem spędzania czasu dla mieszkańców Kielc i regionu – mówi Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski.

Oficjalna część uroczystości zakończyła się poświęceniem nowego obiektu. Następnie goście mieli okazję zobaczyć program artystyczny. Po jego zakończeniu uczestnicy imprezy ruszyli na zwiedzanie Galerii Echo i pierwsze zakupy.

Od dzisiaj, od godz. 9 Galeria Echo jest czynna dla wszystkich klientów.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !