C&A to sieć ponad 1200 sklepów odzieżowych, zatrudniająca blisko 34 tysiące pracowników w 19 krajach europejskich. Dziś sklepy C&A zlokalizowane są w: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, w Portugalii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, na Węgrzech, we Włoszech i Polsce. Do C&A należą takie marki jak: Angelo Litrico, Clockhouse, Jinglers, Palomino, Westbury, Yessica i Your Sixth Sense.

W galerii funkcjonuje także Pracownia Krawiecka, oferująca szeroki wachlarz usług: od przeróbek i naprawy odzieży, po szycie na miarę i zamówienie.

Projekt Turawa Park jest finansowany przez Standard Life Investments– jeden z czołowych światowych inwestorów, zarządzający aktywami wynoszącymi 8,5 mld euro oraz nieruchomościami w całej Europie, gdzie obecny jest od początku lat 90.

Otwarcie Galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku i przyciągnęło tysiące klientów z całego regionu. Obiekt o powierzchni ok. 40 tys. mkw. zlokalizowany jest na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola. Na terenie Centrum znajduje się ok. 70 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro.

Wynajmem zajmuje się zespół Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !